Bugün ne oldu?
Olimpiyat Komitesine Yoğun Katılım
HaberlerYerel
11.28, 11/04/2014
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Olimpiyat Komitesine Yoğun Katılım
Bu bir tanıtımdır.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun çocuklarda Spor Kültürü ve Olimpik Düşünceyi oluşturmak adına Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Kültür ve Olimpik Eğitim Komisyonunun yürüttüğü “Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi” Düzce Üniversitesinde gerçekleşti. 

Konferans Salonunda yoğun bir katılımın olduğu interaktif sunumlarla gerçekleşen etkinliğe, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Eğitim Fakültesi ve Milli Eğitime bağlı okullardan yaklaşık 500 izleyici katıldı.

Proje çerçevesinde çocuklara interaktif gösteriler, çizgi filmler, genel kültür soruları ile sporun ve olimpiyat oyunlarının önemi vurgulandı. Proje maskotu Oli, spor kültürü, olimpiyat oyunları, olimpizm, fair play, çevre, sağlıklı beslenme konularında çocuklara bilgiler verdi.

Sunumların sonunda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kürşat Karacabey, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi-Kültür ve Olimpik Eğitim Komisyonu Başkanı Bilal Porsun’a takdim edilmek üzere Sibel Tel’e plaket takdim etti.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi organizasyonun düzenlenmesi ve Spor Kültürüne katkılarından dolayı Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Kürşat Karacabey’e Sibel Yazgan tarafından plaket verildi.
 
 
Bu haber 1610 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
     
Ad Soyad: *
 
Mesaj:*
E-Posta:
Güvenlik Kodu:
» Kodu Yazın: *
lütfen soldaki kodu, sağ
taraftaki boş alana giriniz
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz