Bugün ne oldu?
Bakan Özlü Düzceli Gazeticeye Kız İstedi
HaberlerYerel
14.40, 27/06/2017
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bakan Özlü Düzceli Gazeticeye Kız İstedi
Bu bir tanıtımdır.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, kendisinin ziyaretlerini takip eden Düzceli gazeteci Tezcan Solmaz için kız istedi. 


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Diriliş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tezcan Solmaz'a kız istedi. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde hemşire olarak çalışan Nalan Çepni'yi istemek için AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ile birlikte kız evine giden Bakan Özlü, Tezcan’ı epeydir tanıdığını ifade ederek, "Kızınız Nalan'ı Allah'ın emri, Peygamberin kavli ile oğlumuz Tezcan'a istiyoruz. Siz de uygun görürseniz bu işi bu akşam tatlıya bağlayalım" dedi.
Kızın annesi Yasemin Çepni'den olumlu yanıt alan Özlü, "Hayırlı olsun. Her ikisinin de mesleği zor. Biri gazeteci, biri hemşire, mesai kavramı yok. Dolayısıyla ikisinin işi biraz zor. Birbirlerini idare edip iyi davranacaklar. Bu zor meslekleri icra ederken evliliği yürütmek biraz fedakarlık ister. Her ikisi de fedakarlık ederse bu işler yürür. Hayırlı uğurlu olsun, Allah mesut ve bahtiyar etsin" şeklinde konuştu.
Bakan Özlü, daha sonra genç çiftin söz yüzüklerini taktı.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 573 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
     
Ad Soyad: *
 
Mesaj:*
E-Posta:
Güvenlik Kodu:
» Kodu Yazın: *
lütfen soldaki kodu, sağ
taraftaki boş alana giriniz
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz